Misyon

Sadece anlamlı bir misyon edinmek yetmez. Bunu hayata geçirecek fikirlere ve teknolojiye sahip olmak gerek.

Müşterilerimizin kârlılıklarının ve çalışanlarının farkındalıklarının artmasına yardım ediyoruz.

Evet, bu 8 kelime her yaptığımız ve onu nasıl yaptığımıza yön veriyor. Kârlılık ve farkındalık bu gün hiç olmadığı kadar önemli.

Türkiye’de 300 civarında ilaç firması, dünyanın 16. büyük ilaç pazarı konumundaki ülkemizde çetin bir rekabet içinde. Aynı ünitelere, hekim ve eczanelere, aynı söylemlerle ve aynı yöntemlerle ulaşmaya çalışılıyor...

Aslında bu durum kendi içinde bir fırsatı da barındırıyor. Ancak bu fırsatı başarıya dönüştürmek için sahayı firmanın hedefleri yönünde canlı tutmak gerek.

INFINI™ yazılımını tam olarak bunu başarmak için geliştiriyoruz.

Kullanıcıların verileri anlamalarını kolaylaştırıyor, aradıkları yanıtlara hızla kavuşmalarını sağlıyoruz. Rutin işlere ayrılan zamanı sıfırlıyor ya da minimize ediyoruz. Onlarca farklı satış, stok, saha verisinden hızlı, kolay, göz alıcı ve faydalı analizler sunuyoruz.

Herkes için.

Size INFINI™’yi gururla sunuyoruz.

Kuruluş

Herşey verimliliği iş hayatının pratiğine uygulamaktan hoşlanan 3 arkadaşın bir araya gelmesi ile başladı.

Uzakdoğuda uzun yıllar yazılım geliştirmiş bir bilgisayar dahisi, başarılı bir veri analizi uzmanı ve teknoloji şirketlerinde yıllarca yöneticilik yapmış bir profesyonel. İTÜ mezunu bu 3 kişi, yazılım konusundaki en zorlu engellerden birini aşmak için bir araya geldiler:

“Onlarca farklı veriyi herkesin anlayabileceği ve fayda elde edeceği biçimde sunmak.”

İşte INFINI™’nin DNA’sını bu itici güç oluşturuyor.

Felsefe

Bir firma çalışanlarına, işlerini yapmalarını kolaylaştıran bir araç verdiğinde, çalışanlar kendilerini farklı hisseder.

Kendilerine saygı duyulduğunu ve yetkin olduklarına inanıldıklarını düşünürler. İnsanlar organizasyonu daha önceden hiç beklenmediği şekilde ileriye doğru sürüklemeye başlarlar. Pratik zekalarını, maharetlerini ve yaratıcılıklarını kendiliklerinden ortaya koyarlar.

Biz insanları özgürleştirmenin ve yetkin kılmanın doğru olduğuna inanıyoruz. İlham veren ve kullanımı kolay yazılımlar geliştirerek kullanıcılara verilerin içerisinde gizli kalmış cevapları gösteriyoruz.

Şu ana kadar ne oldu diye merak ediyorsanız, tüm müşterilerimizin çalışanları bunu çok ama çok sevdi. Çünkü insanlar açıkça gördüklerini kolay anlar ve işlerine yarayanları sahiplenirler.